Kreisā mala
Labā mala
Skates - Diena Nr. 1 (1 komentāri)
Pirmdiena, 10. decembris: skates gleznošanā, veidošanā un kompozīcijā Glezniecības, Grafikas, Vizuālās komunikācijas, Tēlniecības, Stikla mākslas, Keramikas, Vides mākslas, Funkcionālā dizaina un Metāla dizaina apakšnozarēm. 
Lasīt vairāk ...
Skates - Diena Nr. 2 (0 komentāri)
Otrdiena, 11. decembris: skates gleznošanā un kompozīcijā Scenogrāfijas, Restaurācijas, Vizuālās komunikācijas, Tekstilmākslas, Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas, Tēlniecības, Metāla dizaina, Modes mākslas, Vides mākslas, Keramikas, Stikla mākslas un Funkcionālā dizaina apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 3 (0 komentāri)
Trešdiena, 12. decembris: skates zīmēšanā un kompozīcijā Grafikas, Keramikas, Vides mākslas, Tēlniecības, Stikla mākslas, Tekstilmākslas, Restaurācijas un Vizuālās komunikācijas apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 4 (0 komentāri)
Ceturtdiena, 13. decembris: skates zīmēšanā un kompozīcijā Glezniecības, Grafikas, Keramikas, Vides mākslas, Modes mākslas, Metāla dizaina, Scenogrāfijas, Vizuālās komunikācijas un Funkcionālā dizaina apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 5 (0 komentāri)
Piektdiena, 14. decembris: skates gleznošanā un kompozīcijā Glezniecības, Grafikas, Vizuālās komunikācijas, Funkcionālā dizaina, Vides mākslas un scenogrāfijas apakšnozarēm. 
Lasīt vairāk ...