Kreisā mala
Labā mala
Skates – Diena Nr. 1 (0 komentāri)
Pirmdiena, 29. aprīlis: skates gleznošanā, veidošanā un kompozīcijā Glezniecības, Grafikas, Tēlniecības, Stikla mākslas, Keramikas, Vides mākslas, Funkcionālā dizaina un Metāla dizaina apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 2 (2 komentāri)
Otrdiena, 30. aprīlis: skates gleznošanā un kompozīcijā Scenogrāfijas, Restaurācijas, Vizuālās komunikācijas, Tekstilmākslas, Vizuālās mākslas un kultūras vēstures un teorijas, Tēlniecības, Metāla dizaina, Modes mākslas, Vides mākslas, Keramikas, Stikla mākslas un Funkcionālā dizaina apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena nr. 3 (1 komentāri)
Ceturtdiena, 2. maijs: skates zīmēšanā, kompozīcijā un apakšnozares priekšmetos Grafikas, Keramikas, Vides mākslas, Tēlniecības, Stikla mākslas, Tekstilmākslas, Restaurācijas un Vizuālās komunikācijas apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 4 (2 komentāri)
Piektdiena, 3. maijs: skates zīmēšanā, kompozīcijā un apakšnozares priekšmetos Glezniecības, Grafikas, Keramikas, Vides mākslas, Modes mākslas, Metāla dizaina, Scenogrāfijas, Vizuālās komunikācijas un Funkcionālā dizaina apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 5 (4 komentāri)
Otrdiena, 7. maijs: skates gleznošanā, kompozīcijā un apakšnozares priekšmetos Glezniecības, Grafikas, Vizuālās komunikācijas un Scenogrāfijas apakšnozarēm.
Lasīt vairāk ...
Skates – Diena Nr. 6 (1 komentāri)
Trešdiena, 8. maijs: skate kompozīcijā Funkcionālā dizaina apakšnozarei.
Lasīt vairāk ...