Kreisā mala
Labā mala
SPĀNIJA
ORGANIZĀCIJA: “MINIM arquitectura interior”
PILSĒTA: Barselona
AMATS: asistente
DARBA PIENĀKUMI: plānu rasēšana, darbs dizaina salonā, dizaina firmu informācijas koordinēšana un aktualizēšana, darbs ar klientiem, projektiem

Laura Murāne, Vides māksla, 2014/2015
„Laiks, ko pavadīju Barselonā un prakses vietā, man saistās tikai ar pozitīvu vērtējumu. Visnoderīgāk, manuprāt, ir redzēt atšķirīgu pieeju lietām un mēģināt iziet no ierastās domāšanas rāmjiem. Bija arī sajūta, ka esmu daudz tuvāk pasaules (vai vismaz Eiropas) dizaina tendencēm un notikumiem.”
ORGANIZĀCIJA: "Escola Massana"
PILSĒTA: Barselona
AMATS: asistents
DARBA PIENĀKUMI: asistents māksliniekiem Matilde Grau un Albert Casane. Darbs Escola Massana sadarbības projektos, skatlogu veidošana veikaliem un restorāniem, vietējo dizaineru projektētu dizaina priekšmetu un mēbeļu realizēšana materiālā.

Raitis Stiuka, Tēlniecība, 2011/2012
„Viens no svarīgākajiem notikumiem visā darbnīcā bija „Hermes” skatlogu noformēšana, tad visi apvienojās un veidoja vienu kopēju darbu. Mums vajadzēja izgatavot skatlogu noformējumus visiem Eiropas „Hermes” veikaliem.  Katrs skatlogs ir mazliet atšķirīgs un cita izmēra, tāpēc pie katra veikala jāstrādā atsevišķi. Darbs bija ļoti interesants, jo darba gaitu varēja pārrunāt ar dizaineri un izveidot vislabāko variantu. Izvēloties praksi Barselonā, var iegūt ļoti vērtīgu pieredzi. Tur ļoti koncentrēti strādā lieliski mākslinieki no visas pasaules. Man bija iespēja strādāt kopā ar ļoti pieredzējušiem arhitektiem, māksliniekiem, dizaineriem, kuri nepārtraukti ceļo un papildina savas zināšanas ar jaunākajām tendencēm, un nu jau paši tās veido. Cilvēki tur ir laipni un gatavi sadarboties. Šī man ir lieliska pieredze un jaunas zināšanas kā veidot sadarbību ar Eiropas māksliniekiem, un iespēja piedalīties tendenču veidošanā.”
ORGANIZĀCIJA: "Studio Banana Asociaciόn Cultural"
PILSĒTA: Madride
AMATS: vadītāja
DARBA PIENĀKUMI: Izglītojošu pasākumu organizēšana, pasākumu viesu aprakstu veidošana angļu un spāņu valodā, sabiedriskās attiecības — mediju informēšana par „Studio Banana Asociaciόn Cultural” aktivitātēm.

Zanda Jankovska, Mākslas zinātne, 2011/2012
„2007.gadā Studio Banana izveidoja divi arhitekti – Key Portilla Kawamura un Ali Ganjavian, ar mērķi radīt multidisciplināru telpu, kas kļūtu par bāzi kulturāliem, ar kreativitāti saistītiem notikumiem. Platforma, kas kalpotu kā tikšanās vieta dažādu nozaru profesionāļiem, radot gan autonomus, gan sadarbības projektus. Par šīs idejas realizācijas vietu tika izvēlēts Madrides ziemeļu rajons Tetuán. „Studio Banana” veido internacionāla komanda: spāņi, franči, briti, amerikāņi, japāņi, itāļi, argentīnieši, peruieši, krievi, irāņi, holandieši, vācieši utt. Viens no tās apakšprojektiem ir „Studio Banana Asociaciόn Cultural”, kas uztur un attīsta studijas saiti ar cilvēkiem, kas ir ārpus tās. Jāatzīst, ka „Studio Banana” ir atpazīstama gan Spānijā, gan starptautiskā kontekstā, īpaši arhitektu un dizaineru vidū. Pārdomājot pavadīto gadu, jūtos atbalstīta, gandarīta un arī novērtēta par padarīto darbu, ko norāda arī studijas vadītāju uzrakstītā rekomendācijas vēstule, kā arī viņu attieksme, jo arī prakses laikā, izprotot manu interesi par radošām aktivitātēm, viņi informēja mani par interesantiem projektiem un izstādēm Madridē, kā arī deva iespēju apmeklēt tādas mākslas meses kā „ARCO” un „JustMad 3”.”