Kreisā mala
Labā mala
TURCIJA
ORGANIZĀCIJA: Daire Sanat
PILSĒTA: Stambula
AMATS: asistente
DARBA PIENĀKUMI: asistenta pienākumi galerijas ikdienas darbā - komunikācija ar apmeklētājiem, korespondence, datordarbi un tml., izstāžu iekārtošanas un demontāžas darbi, rūpes par izstāžu māksliniekiem, galerijas statistikas veidošana.

Sandra Zagurila, Glezniecība, 2010/2011
„Galerija Daire Sanat atradās vienā no dzīvojamām mājām, pirmajā stāvā. Tā bija dzīvokļa tipa, par ko liecina arī nosaukums „daire”, kas turku valodā nozīmē dzīvoklis. Izstādes varēja eksponēt četrās telpās. Daire Sanat ir jauna galerija, kuras specializācija ir mūsdienu turku māksla. Tā sadarbojas ar jaunajiem turku māksliniekiem un piedalās dažādos starptautiskos projektos. Kā galvenais mērķis ir pārstāvēt jaunos turku māksliniekus ārzemēs. Galerijā tiek eksponēti dažādi mākslas veidi: glezniecība, fotogrāfija, porcelāns, instalācija un kolāža. Tā aktīvi piedalās Stambulas mākslas dzīvē, piemēram, dažādās izsolēs un gadatirgos.

Prakse deva starptautisku pieredzi galerijas darbā. Iespēju iepazīt citas valsts kultūru un tradīcijas. Strādāt ar māksliniekiem un cilvēkiem no dažādām valstīm. Piedalīties starptautiskos projektos. Iepazīt Turcijas mūsdienu mākslu un galerijas biznesa specifiku.”