Kreisā mala
Labā mala
Uzņemšanas rezultāti BAKALAURA programmā 2013./2014. studiju gadam
Zināmi Latvijas Mākslas akadēmijas uzņemšanas rezultāti studiju uzsākšanai BAKALAURA programmā 2013./2014. studiju gadā. Lūdzam ņemt vērā, ka rezultāti sakārtoti, izmantojot reflektantu reģistrācijas numurus (personas dati sarakstos nav redzami). Apsveicam konkursu izturējušos reflektantus ar labajiem rezultātiem! Pirmais darbs pēc iestājpārbaudījumu rezultātu saņemšanas – studiju līgumu slēgšana š.g. 1. augustā (no 12.00 līdz 17.00) vai 2. augustā (no 10.00 līdz 15.00). 
Ja reģistrācijas numurs ir piemirsts vai nozaudēts, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, to var uzzināt Studiju daļā, Latvijas Mākslas akadēmijas 9. telpā. Tāpat Studiju daļā varat vērsties, ja Jums ir jautājumi par uzņemšanas rezultātiem, līgumu slēgšanu, turpmāko studiju procesu u.tml. Kontaktinformācija: +371 28311907, antra.priede@lma.lv.

UZŅEMŠANAS REZULTĀTI:
* Uzņemšanas rezultāti sakārtoti pēc iegūto punktu skaita. Ar līniju norādīts, kuri reflektanti ir uzņemti Latvijas Mākslas akadēmijā. Ja ir vienādi rezultāti starp pēdējo uzņemto un pirmo aiz svītras, tad Akadēmijā tiek uzņemts tas pretendents, kuram ir augstāks novērtējums kompozīcijā.

Noderīga informācija:
- Studiju līgumu slēgšana (klikšķināt šeit) 
- Iestājpārbaudījumu darbu saņemšana (klikšķināt šeit) 
- Iesniegto dokumentu saņemšana, aktuāla reflektantiem, kas konkursu nav izturējuši (klikšķināt šeit) 
- Informācija reflektantiem, kas jau studē kādā Latvijas augstskolā par valsts budžeta līdzekļiem (klikšķināt šeit) 
Komentāri
Age [ 01:50 01.08.2013. ]
Hello,
Vai var ar autovadija apliecibu parakstit ligumu, ja pases kopija jau iesniegta?