Kreisā mala
Labā mala
Uzņemšanas noteikumi Latvijas Mākslas akadēmijā
LMA Senātā ir izstrādāti Latvijas Mākslas akadēmijas Uzņemšanas noteikumi 2014./2015. studiju gadam. Uzņemšanas noteikumos atrodama noderīga informācija par priekšnoteikumiem studiju uzsākšanai, iesniedzamajiem dokumentiem, iestājpārbaudījumiem, studiju līguma noslēgšanu, imatrikulāciju u. tml.
Uzņemšanas noteikumus aicinām lejupielādēt (PDF dokuments):
Komentāri
Mārīte [ 16:29 17.08.2016. marite.balgalve [at] inbox.lv ]
Labdien, vai ir iespējams iestāties LMA ja nav mākslas skolas izglītības?
Alise [ 20:54 15.05.2016. dobrovenska [at] gmail.com ]
Labdien! Vai maģistrantūrā var iestāties Rīgas Pedagoģijas akadēmijas (RPIVA) absolvents ar izglītību sociālo zinību skolotājs.
Paldies.
Una Bērziņa [ 07:19 05.02.2016. una_berzina [at] inbox.lv ]
Labdien! Vai maģistrantūrā var iestāties Liepājas Pedagoģijas akadēmijas absolvents ar izglītību Vizuāli plastiskās mākslas skolotājs. Kādas ir vidējās izmaksas un cik ilgi ir jāmācās.
Paldies.
Admin [ 12:14 05.02.2016. lma [at] lma.lv ]
Jā, Jūs varat pretendēt uz studiju vietu LMA Maģistra studiju programmā.

Iestājeksāmens šajā programmā ir maģistra darba projekta izveide; maģistra darba projektu izvērtē komisija.

LMA ir tikai valsts budžeta vietas (nav studiju maksas).

Plašāku informāciju varat uzzināt, sazinoties ar Maģistra programmas dekāna p.i. Antru Priedi (kontaktinformācija: http://lma.lv/?parent=29).
admin [ 10:01 18.07.2014. lma [at] lma.lv ]
Atbilde LĪVAI:
Rīcības scenārijs aprakstītajā situācijā būtu šāds: kad tiek publicēti uzņemšanas rezultāti un Jūs konstatējat, ka konkursa sarakstā esat tūlīt vai drīz aiz konkursu izturējušajiem reflektantiem, tad Jūs gatavojat Latvijas Mākslas akadēmijas rektoram prof. Aleksejam Naumovam adresētu iesniegumu brīvā formā, kurā paužat vēlmi pretendēt uz valsts finansētu studiju vietu gadījumā, ja kāda atbrīvojas. Ja stājaties bakalaura programmā, tad iesniegumu varat nest uz Studiju daļu, kas atrodas 9. telpā (1. stāvā).
Liva [ 02:24 18.07.2014. liiva.poriete [at] gmail.com ]
Sveiki, kur konkrēti šis pieteikums ir jāiesniedz, atrašanās vieta UK? "Ja reflektants UK noteiktajā termiņā studiju līgumu nenoslēdz, UK piedāvā noslēgt studiju
līgumu pēc kārtas nākamajam konkursa sarakstā esošajam reflektantam, kurš ir rakstiskā veidā
informējis UK par vēlmi pretendēt uz brīvajām valsts finansētajām studiju vietām "
admin [ 12:04 11.06.2014. lma [at] lma.lv ]
Atbilde ANNAI:
Iestājpārbaudījumu sākuma procesā tiek izmantotas divas fotogrāfijas – viena tiek uzlīmēta uz iesnieguma, otra – uz identifikācijas dokumenta iestājpārbaudījumos. Ja reflektants iestājas Mākslas akadēmijā, tad fotogrāfijas nepieciešamas studējošā studiju dokumentu noformēšanai. Ja reflektants neiestājas Mākslas akadēmijā, tad iesniegtie dokumenti, kā arī atlikušās fotogrāfijas tiek izsniegtas atpakaļ. Ja reflektants neierodas noteiktajos datumos dokumentus saņemt atpakaļ, tad fotogrāfijas un iesniegtie dokumenti tiek iznīcināti. Atbildot uz jautājumu, vai fotogrāfijas var būt atšķirīgas – jā, tās var būt atšķirīgas, taču vismaz divām jābūt vienādām.
Anna [ 00:08 06.06.2014. annaemsina [at] gmail.com ]
Nezinu, kāpēc vajadzīgas veseli 6 foto, bet..vai tās 6 iesniedzamās fotogrāfijas var būt atšķirīgas?
admin [ 11:35 16.04.2014. lma [at] lma.lv ]
Atbilde ALDIM:
Galvenais, lai reflektants var uzrādīt derīgu apliecību sociālo garantiju nodrošināšanai. Ja tā būs līdzi, sarežģījumiem nevajadzētu rasties.
Aldis [ 21:08 10.04.2014. ]
Labdien, Uzņemšanas notikumos ir rakstīts, ka no reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi! Līdz cik gadu vecumam ir atbrīvoti no studiju reģisrēšanas maksas bāreņi?