Kreisā mala
Labā mala
Karnevāla komanda aicina uz tikšanos visus iesaistīties gribētājus!
Karnevāla komanda aicina uz tikšanos visus tā organizēšanā iesaistīties gribētājus - dekoratorus, video un audio māksliniekus, scenogrāfus, perfomances māksliniekus, dejotājus, vienkārši ziņkārīgos, bāgātos un dāsnos, izejmateriālu devējus, čaklās rokas, pētniekus...Rītdien, 12.janvārī 1.stāva zālē visas dienas garumā no pl. 12:00 - 22:00 varēsi nākt un uzzināt visu par un ap š.g. topošo karnevālu BALTAIS CAURUMS, kurš notiks teju pēc mēneša - 16. februārī. Nāc sev piemērotā laikā, uzzini esošās dekorāciju ieceres, telpu tematikas, soļus kā iesaistīties, brīvās zonas, kur vari izpausties, kādus materiālus vari ziedot un sākt krāt. 
Programmā:
11:00-12:00 materiālu noliktavas iekārtošana (noderēs palīgi materiālu sanešanā :))
12:00-13:00 jautājumi un atbildes visiem ieinteresētajiem, pieteikšanās dekorējamajām zonām, info par kredītpunktiem, koncepciju, u.c.
13:00-14:00 pusdienu pārtraukums
14:00-15:00 izklāsts par visu ēkas vizuālo kopainu, kas partreiz jau ieplānots un kur var iesaistīties
15:00-.... jautājumi un atbildes visiem ieinteresētajiem, pieteikšanās dekorējamajām zonām, info par kredītpunktiem, koncepciju, u.c.

Informējam, ka kopš rītdienas 12.01. LMA 1.stāva zāle nonāk karnevāla komandas rīcībā - tā būs materiālu noliktava un jau no jaunnedēļas pārtaps par dekorāciju darbnīcu līdz pat karnevālam! Tas nozīmē, ka dekorācijas sākam izgatavot jau no nākamās nedēļas un ir iespējas lielformātu izpausmēm! ;)

Atgādinam, ka šī gada 80 jubilejas karnevālam paveram jaunu mērogu un kvalitāti.
Veidojam šo pasākumu kā izstādi - performanci, kur studentu dekorācijām, instalācijām un visiem darbiem tiks uzrādīta autorība. Tā ir iespēja savu māksliniecisko lidojumu parādīt plašai auditorijai - 2,5 tūkstošiem karnevāla apmeklētāju.
Kā arī sniedzam iespēju studentiem par radošu un pietiekami apjomīgu darbu, to iekļaut studiju procesā un saņemt kredītpunktus C priekšmetā, Radošo projektu darbnīcā pie projektu vadītājas Māras Ādiņas.
Par visām niansēm uzzini plašāk rītdien klātienē!

Savas idejas un pieteikumus iesaistīties sūti pēc iespējas veicīgāk uz karnevals@lma.lv.

Vairāk informācijas Karnevāla dekorāciju kuratore Marta Prēdele marta.predele@gmail.com 26088364.


Komentāri